Hotel MAGDA: nocleg - Dzierżoniów

Klienci poszukujący idealnego miejsca na nocleg w pobliżu Dzierżoniowa, odnajdą go w pensjonacie Magda. Nasz ośrodek gwarantuje komfortowo wyposażone pokoje dla 2 i 3 osób, a także apartamenty. Goście mogą liczyć nie tylko na wypoczynek na wysokim poziomie, ale i na szereg udogodnień, w tym restaurację z pyszną kuchnią, dostęp do Internetu na terenie całego obiektu oraz salę zabawową dla najmłodszych. Dzięki temu, że pensjonat dysponuje profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki pod szkolenia i inne spotkania biznesowe. Dostępne w nich projektory, nagłośnienie i inne sprzęty pozwolą przeprowadzić każdą prezentację. Natomiast nasze sale bankietowe to świetny wybór dla osób pragnących zorganizować imprezę okolicznościową, w tym wesele.

Atrakcje w pobliżu noclegu

Ponadto z naszego pensjonatu łatwo można dojechać do pobliskiego Dzierżoniowa, gdzie na turystów czekają liczne zabytki. Nie brak tu też starych fortyfikacji, pałacyków i dworków, a także pomników przyrody. Osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem znajdą tu również trasy rowerowe, pozwalające zobaczyć najciekawsze miejsca w okolicy, jak i trasy biegowe – idealne dla narciarzy.

Wybierając noclegi w pensjonacie Magda, stawiacie Państwo na idealne miejsce na wypoczynek, jak i biznesowe spotkania czy imprezy okolicznościowe. Malownicze położenie w otoczeniu przyrody gwarantuje relaks na najwyższym poziomie, niezależnie, czy preferuje się aktywną turystykę, czy też spokojne obcowanie z dziką naturą. Z naszej strony zapewniamy kompletnie wyposażone pokoje, smaczne dania w restauracji, jak i przystępne ceny.