Noclegi w pasjonacie Magda - Jezioro Bystrzyckie

Wybierają się Państwo w Góry Sowie lub szukają komfortowego noclegu w wyjątkowych warunkach przyrody? W takim razie zapraszamy do naszego pensjonatu – to hotel, w którym znajdą Państwo wszystko, czego oczekują!

Zalety

Nasz obiekt leży w centralnym punkcie Gór Sowich, nieopodal najpopularniejszych tutejszych szlaków turystycznych i lokalnych atrakcji. Piękne widoki, czyste, świeże powietrze przez cały rok oraz bliskość natury tworzą doskonałe możliwości do aktywnego wypoczynku w cudownych okolicznych. Umilamy Państwu pobyt poprzez profesjonalną obsługę, którą gwarantuje nasz hotel. Mogą Państwo liczyć na komfortowe, czyste i dobrze wyposażone pokoje w różnorodnych konfiguracjach, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo odpowiedni dla siebie nocleg. Serwujemy smaczne, bogate, świeże i obfite posiłki w rozmaitej, ale zawsze atrakcyjnej formie.

Pokoje

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę podczas pobytu w górach odgrywa komfort, dlatego nasz hotel udostępnia pokoje i apartamenty wysokiej jakości, wyposażone w wygodne łóżka, z dostępem do własnej łazienki, telewizora i niezbędnych mebli. Gustownie urządzone przestrzenie uprzyjemniają czas spędzony w Górach Sowich, na które można spoglądać z balkonów i przez okna. Ponieważ dysponujemy prawie 150 miejscami na nocleg, zapraszamy do naszego pensjonatu zarówno samotnych podróżników oraz pary i rodziny z dziećmi, jak i grupy zorganizowane. Przyjeżdżając do nas, mają Państwo pewność, że wszystkie pokoje i apartamenty są zadbane.

Okolica

Nasz obiekt znajduje się w samym sercu Gór Sowich, w miejscu pełnym atrakcji historycznych i zarazem w centrum jednego z najstarszych w Polsce pasm. Takie połączenie zapewnia satysfakcjonujący pobyt każdemu, kto chce odpocząć od zgiełku miasta i zachwycać się pięknymi widokami. Wyjątkowa przyroda, mnogość ciekawych miejsc historycznych i zabytków, dostępność licznych szlaków górskich z jedynymi w swoim rodzaju krajobrazami – na to i wiele więcej mogą Państwo liczyć, wybierając nasz hotel. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zamawiania miejsc noclegowych!