Nocleg w hotelu Magda - zapraszamy

Wybierając nasz pensjonat, Klienci stawiają na miejsce idealne na wypoczynek, przyjęcia okolicznościowe, jak i spotkania biznesowe. Oferujemy noclegi w kompletnie wyposażonych pokojach, 2 i 3-osobowych oraz apartamentach z łazienkami. Goście Pensjonatu Magda mają też do dyspozycji duże sale – konferencyjne, jak i bankietowe, znakomicie nadające się na wesela, imprezy firmowe oraz szkolenia. Pomieszczenia przygotowane pod konferencje mają pełne, profesjonalne wyposażenie:

  • nagłośnienie,
  • rzutniki,
  • ekrany,
  • flipcharty,

dzięki którym można przeprowadzić atrakcyjne prezentacje. W samych pokojach Klienci mają do dyspozycji darmowy Internet bezprzewodowy i telewizory. Na terenie obiektu nie zabrakło również sali zabaw dla najmłodszych, w którym znajduje się również stół bilardowy. To tylko część licznych udogodnień ośrodka.

Nasz pensjonat leży w malowniczym miejscu w centralnej części Gór Sowich. Stąd też blisko do Bielawy, jednego z najbardziej malowniczych miasteczek regionu. To szczególna atrakcja dla miłośników turystyki – pieszej, jak i rowerowej, gdyż z Bielawy wiodą liczne szlaki. Ponadto w mieście znajduje się zabytków, sakralnych oraz dworków czy pałacyków. Zimą na miłośników sportu czekają tereny narciarskie.

Jeśli więc szukacie Państwo idealnego miejsca na nocleg, imprezę okolicznościową, biznesową lub szkolenia – zachęcamy do skorzystania z usług naszego ośrodka. Pensjonat Magda stanowi znakomitą bazę wypadową dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak i dla zwolenników niespiesznej turystyki górskiej. Gwarantujemy noclegi w komfortowych warunkach, atrakcyjnej cenie, a do tego pyszną kuchnię w naszej restauracji.