Oferta dla firm

Oferta dla firm - szkolenia w Górach Sowich

Doskonałe położenie w cichym, uroczym zakątku Gór Sowich, komfortowe warunki pracy i profesjonalna obsługa sprawiają, że Pensjonat „Magda” to idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych .
Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną i gastronomiczną. Posiadamy doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego rodzaju spotkań i konferencji.

Pensjonat „Magda” oferuje dwie sale konferencyjne z wyposażeniem, które pozwalają na organizację konferencji, szkoleń lub spotkań biznesowych do 200 osób.

Każda sala wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran, flipchart, profesjonalne nagłośnienie.

Dzięki długoletniej praktyce w organizacji szkoleń posiadamy doświadczenie, które pozwala nam służyć pomocą zapewniającą Państwu oszczędność czasu i nerwów oraz gwarantuje lepiej wydane pieniądze. 

Szkolenia to dla współczesnych firmy konieczność. Przede wszystkim dlatego, że to niezwykle efektywna droga rozwoju pracowników. Jednak warunkiem dobrego szkolenia  jest dobra organizacja szkolenia – dobór odpowiednich trenerów, odpowiedniego programu ale przede wszystkim właściwego miejsca i czasu szkolenia.

Odpowiednie miejsce szkolenia ma bardzo znaczący wpływ na całokształt szkolenia . Gwarantujemy że w naszym pensjonacie szkolenia to czysta przyjemność i dobrze spędzony czas.

Miejsce szkolenia powinno być dostosowane do liczby uczestników, ponieważ trzeba ustalić odpowiednią ilość krzeseł czy stołów do notowania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne, każda na ponad 100 miejsc z profesjonalnym wyposażeniem (projektor, ekran, flipchart, nagłośnienie), Uczestnicy lepiej zapamiętają materiał, jeśli część prezentacji wyświetlana będzie za pomocą rzutnika.
Jeśli w trakcie szkolenia przewidziana jest praca w grupach zapewnimy Państwu oddzielne miejsca pracy.

Podczas szkolenia ważne jest również odpowiednie rozplanowanie przerw. Szkolenie będzie mniej owocne, jeśli przerw będzie zbyt mało lub będą one za krótkie.

W czasie przerwy zapewnimy Państwu wodę, sok, a może kawę z ciastkiem? Dla każdego coś dobrego...

Dlaczego miejsce szkolenia jest tak ważne? Według specjalistów najlepiej zdecydować się na szkolenie wyjazdowe. Zorganizowanie wartościowego szkolenia poza miejscem pracy przynosi wiele korzyści. Z dala od firmy, nabrawszy pewnego dystansu do spraw służbowych, łatwiej bowiem o kreatywność i przeprowadzenie swoistej „burzy mózgów” na temat najważniejszych spraw w firmie. Dodatkową korzyścią jest możliwość lepszego poznania się pracowników.

Jeśli zależy Wam również na integracji pracowników, posiadamy bogatą ofertę szkoleń outdoorowych, wycieczek i zabaw na świeżym powietrzu (wspinaczka, paintbaal, przejażdżki quadami, drezyną, jeepami itp.)
A wieczorem...? Zabawa przy muzyce na żywo, dyskoteka, karaoke, kabaret lub chwila wytchnienia i relaksu w naszej altance grillowej, która pomieści do 200 osób. Biesiada przy ognisku to doskonały pomysł na wieczorną integrację uczestników szkolenia.

Bogata oferta szkoleń i imprez towarzyszących pozwala nam dostosować się do każdego klienta.  U nas każdy znajdzie coś dla siebie.  Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na szkolenia, resztą zajmiemy się my.

Poniżej przedstawiamy pojemność każdej sali konferencyjnej:

Sala konferencyjna Pojemność sali
sala parter ustawienie kinowe - 160 miejsc; ustawienie przy stołach - 120 miejsc
sala myśliwska ustawienie kinowe - 130 miejsc; ustawienie przy stołach - 80 miejsc


Szkolenia już od 99,00zł/ osobę/ dzień (serwis kawowy, obiad, kolacja, nocleg, śniadanie).